Regenerácia v energetickej deke

Energetická deka slúži na stabilizáciu účinkov iných procedúr - napr. po Skenar procedúrach, ako zábal pri inhalácii, či po Lpg procedúre .Docielime tak úplný pocit regenerácie za naozaj krátky čas dňa a u športovcov zvyšuje výkonnosť.

Odporúča sa aj samostatne ako 30 - 50 min. zábal.

Hodinová aplikácia magnetickej deky sa vyrovná 4 hodinovému spánku. Regenerácia organizmu je okamžitá a pretrváva počas 2-3 dní, potom sa odporúča kúru opakovať. Celá kúra trvá 15-20 dní a pri opakovaní kúry efekt je stabilný.

deka

Ako to funguje?

Terapeutická deka sa skladá z vonkajšej vrstvy a odrazovej vrstvy, ktorá sa nachádza medzi nimi. Vonkajšie vrstvy sú vyrobené zo syntetickej tkaniny. Aby odrazová vrstva mala špecifický charakter, je vyrobená z tenkých vrstiev kovových a plastových fólií. Chráni tak osoby od vonkajších elektrostatických polí, a výrazne oslabuje vplyvy niektorých zo spektier vonkajšieho elektromagnetického žiarenia. Taktiež prijíma, konvertuje a vysiela určité rezonancie elektromagnetického spektra vlastného biopoľa.
Mnohovrstvová liečebná deka je určená na liečenie a profylaktiku porúch funkčných systémov organizmu človeka. Deka má výplň z magnetických prúžkov v hrúbke 0,05 milimikróna, ktorá v spojení s vlastným magnetizmom človeka vytvára magnetickú "turbulenciu". Táto pôsobí na organizmus vyčerpaný hlavne stresom, nespavosťou, dlhotrvajúcou chorobou a bolesťami.

7 50min

Dôvody pre použitie sú:

Používanie magnetickej deky:

Používanie deky je zlučiteľné s farmakoterapiou. Magnetickú deku používame pri regulácii psychoemocionálnych porúch, k zlepšeniu spánku, k zvýšeniu odolnosti k stresovým vplyvom, k odstráneniu svalového napätia a pre zmenšenie dávky liekov z nasledujúcej podpornej terapie bez liekov.

Do deky nezabaľujeme onkologických pacientov, s tuberkulózou, horúčkou, infekciou, akútným srdcovým infarktom.Späť na hlavnú stránku