LPG

Lymfatický systém, lymfa

V organizme človeka predstavuje lymfatický systém dôležitú súčasť spôsobu odstraňovania nepotrebných látok vznikajúcich metabolizmom buniek, odstraňovanie nepotrebných bielych krviniek – lymfocytov, častíc baktérií a vírusov. Lymfatický systém je súčasťou imunitného systému a zahŕňa lymfatické uzliny, lymfatické cievy a lymfu. Pri zhoršenej funkcii lymfatického systému dochádza k hromadeniu škodlivých splodín v organizme s následkom oslabenia imunitného systému. Viac ako 80% lymfatického systému sa nachádza v koži a podkoží. Jednosmerný posun je sprostredkovaný sťahmi svalov a okolitého tkaniva t.j. pri pohybe. Práve nedostatočný pohyb, nerovnomerná záťaž jednotlivých svalových partií, úbytok svalovej hmoty sú hlavnými príčinami zhoršenia funkcií lymfatického systému s následným hromadením toxínov v organizme.

Ako LPG funguje?

LPG technika je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je jedinou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk uložený pod vrchnou vrstvou pokožky, ktorá sa nedá odstrániť cvičením, diétou, ani liposukciou.

Motorizovaná masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. Vďaka prvému valčeku sa vákuovou vlnou vytvára kožný záhyb, druhý valček ho narovnáva naspäť. Prístroj je vybavený kontrolou procedúry, ktorá umožňuje sledovať silu záberu, a aj vďaka tomu terapeut zohľadňuje pocity klienta. Jemné stláčanie, sanie a krúženie po pokožke prístrojom Cellu M6 Keymodule stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená, pleť pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.

Telo – lipomassage

Zaberie tam, kde diéta a cvičenie zlyhávajú. Lipomassage je nechirurgické riešenie pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabujúcej pokožky. Každé ošetrenie má svoje špeciálne charakteristiky, LPG Systems má špeciálny software a výmenné hlavice Keymodule a nastaviteľné programy starostlivosti. Hlavice Keymodule sú prispôsobené na špeciálne procedúry.

Estetické programy:
obrázok
 • Formovanie postavy, tvarovanie – rozbíja uložené tukové zásoby, rozťahuje prepážky, vyhladzuje priehlblinky
 • Odstránenie celulitídy
 • Zoštíhlenie – spúšťa štiepenie tukov a spôsobuje delenie a uvoľňovanie mastných kyselín
 • Spevňuje – stimuluje fibroplasty (základné bunky väziva), posilňuje podpornú sieť kolagénových a elastínových vlákien
 • Opuchy po operáciách
 • Popôrodné ošetrenie – povolená koža, navrátenie pôvodného tvaru postavy
Fitness programy:
 • Vyrysovanie svalov
 • Pre-excercise – zahriatie svalov pred tréningom
 • Post-excercise – rekonvalescencia, strečing

Či už je človek skúsený alebo občasný športovec, každý túži po zlepšení výkonov. Myslíme tým správnosť pohybu, flexibilitu a skvalitňovanie svalstva. Technika LPG pomáha telo dostať do kondície, pomáha so získaním a obnovou po výkone a regeneruje preťažené tkanivo. Takisto eliminuje toxíny, ktoré telo vyplavuje po intenzívnom cvičení, ktoré majú tendenciu vyvolávať bolesť svalov. Telo je oddýchnuté a pripravené na ďalšiu záťaž.

Relaxačné programy:
 • Relaxácia
 • Anti-stress masáže
 • Program pre unavené nohy
Cenník Lipomassage

Zakúpenie overalu 10 €

1 ošetrenie LPG telo 38 €

10 ošetrení LPG telo 340 €

15 ošetrení LPG telo 470 €

20 ošetrení LPG telo 590 €

38

Tvár – liftmassage

S vekom sa začína pokožka stenčovať, objavujú sa prvé známky starnutia – vrásky, ryhy, povolené kontúry a rozšírené póry. Liftmassage je unikátna technika, ktorá bez chirurgického zásahu obnovuje pevnosť pokožky tváre pomocou fibroblastov, buniek zodpovedných za produkciu kolagénu. Ošetrenie tváre Liftmassage je určené na pokožku tváre, krku a dekoltu s využitím najnovšej technológie, ktorá funguje na originálnom princípe trojdimenzného pôsobenia na pokožku.

Táto mechanicko-vákuová metóda prináša:

 • odstránenie známok starnutia pleti
 • spevnenie pokožky
 • efekt liftingu
 • rýchlejšie odstránenie hematómov a opuchov
 • normalizácia tvorby kožného mazu

Liftmassage má omnoho hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a napomáha pleti obnoviť jej pevnosť. Pôsobí na jemné tkanivá tváre a dekoltu, čím stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu. Po ošetrení vyzerá tvár mladšie a oddýchnutejšie, vrásky sa strácajú a črty tváre sa obnovujú.

obrázok
Ako prebieha ošetrenie tváre

Po priložení patentovaných LPG hlavíc sa po celú dobu ošetrenia vytvárajú rytmické, nepretržité mechanické mikroimpulzy. Každý kúsok pleti je rovnomerne a efektívne ošetrený v troch dimenziách – ošetrenia sú zamerané na kontúry očí, krku, dekoltu a ramien. Podľa zvoleného programu vieme regulovať rýchlosť, frekvenciu a údery hlavice tak, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok. Od prvého ošetrenia pôsobí Liftmassage ako gymnastika tváre a každým ďalším ošetrením pomáha dosiahnuť mladší a pevnejší vzhľad pleti.

Programy určené na ošetrenie tváre a dekoltu:
 • Program pre povolenú pleť: pre unavenú pleť, prípadne pre pleť po veľkom úbytku váhy. Tento program zlepšuje napätie pokožky a modeluje kontúry tváre.
 • Program pre boj s vráskami: pre pleť s vráskami, unavenú pleť, pre pleť fajčiarov. Pôsobí kolmo k smeru vráskam a je prispôsobený hrúbke pokožky. Vrásky sú vyhladené a pleti je vrátený prirodzený lesk.
 • Program pre problematickú pokožku: pre precitlivelú alebo nečistú pleť. Veľmi jemné ošetrenie, ktoré čistí pleť, sťahuje póry a odvodňuje tkanivo.
 • Program drenáž: pre všetky typy pleti, odvodňuje tkanivo, proti opuchom.
Cenník Liftmassage
25

1 ošetrenie LPG tvár 25 €

10 ošetrení LPG tvár 220 €

15 ošetrení LPG tvár 300 €