Náš team

Julianna Hložek Grmannová
Julianna Hložek Grmannová, majiteľka, metabolický výživový poradca, Skenar terapeut, Kyslíkový terapeut

Oxygenoterapiu využíva po dobu 20 rokov množstvo ľudí na celom svete, a ja osobne mám tú najlepšiu skúsenosť; či už s inhalačnými alebo kozmetickými procedúrami. Nikdy by som neprevádzkovala prístroj alebo službu, ktorú nemám pozitívne vyskúšanú a navyše po mojej onkologickej skúsenosti aj odobrenú lekárom. Po inhaláciách sa cítim zregenerovaná, vitálna, plná nápadov, a moja pleť je vypnutá, živá a zvlhčená. Z vlastnej skúsenosti odporúčam kúru aspoň 10x inhalácií, a následne udržiavacie inhalácie tak často, ako Vám čas dovolí. To isté platí aj o kozmetickej kyslíkovej terapii, najskôr niekoľko procedúr po sebe idúcich, a potom podľa Vašich možností.

Prajem Vám veľa možností zhlboka sa nadýchnuť!

Margita Horváthová
Margita Horváthová, zdravotná sestra

Po ukončení školy som pracovala ako zdravotná sestra a neskôr ako inštrumentárka. Dnes sa venujem popri zamestnaní študovaniu alternatívnej medicíny. Je všeobecne známe, že nedostatok kyslíka a tým aj energie je príčinou mnohých chorobných stavov a vedie ku vzniku zdravotných problémov a ochorení.
Oxygenoterapia prináša pocity celkového upokojenia, zlepšenie dychu a ústupu únavy. Význam vdychovania koncentrovaného kyslíka spočíva v spomalení procesu telesného a duševného starnutia, pôsobí priaznivo na psychiku, posilňuje imunitný systém pri infekciách a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, znižuje nepriaznivé dôsledky zlých ekologických podmienok na zdravie.

Nedajte chorobe šancu...

MUDr. Ivana Jakabovičová
MUDr. Ivana Jakabovičová

Vyštudovala som 1.Lekársku fakultu Univerzity Karlovej v Prahe, odbor všeobecné lekárstvo. 10 mesiacov som pôsobila na Univerzitnej klinike Carla Gustava Carusa v Drážďanoch a 4 roky ako chirurg – urológ v Českej republike.

Každý organizmus má svojho vlastného "vnútorného lekára" – mozog človeka. Tento je schopný udržiavať telo v rovnováhe pomocou rôznych enzymatických, biochemických, hormonálnych a iných procesov. Pokiaľ sú ale tieto procesy narušené (chronickým stresom, dlhodobým užívaním liekov, hormonálnych preparátov a pod.), mozog dostáva skreslené informácie a nevie adekvátne reagovať – rovnováha organizmu je narušená a dochádza k vzniku choroby.

SKENAR metodika ma zaujala tým, že vďaka impulzom, ktoré sa z prístroja dostanú do podkožia, mozog dostane nové informácie a je schopný opäť sám nastoliť rovnováhu – privedie organizmus k pôvodnému – zdravému stavu.

Zuzana Škorecová
Zuzana Škorecová

LPG technológiu proste milujem! Venujem sa jej už 8 rokov. Skutočne nepoznám nič účinnejšie, ako sa zbaviť tukových vankúšikov, a dosiahnuť hladkú, spevnenú pokožku tela. Vždy som sa zaujímala o zdravý spôsob života, a spojenie s kyslíkovými procedúrami ma naplnilo nadšením – inhalácie kyslíka „dupľujú“ akúkoľvek procedúru. Následný zábal v energetickej deke uvoľní napätie vo svaloch a zrýchli látkovú výmenu.Pri LPG technológii dosahujeme tak lepšie naštartovanie lymfatického systému a zrýchlenie odvodu škodlivín z tela – to je pre mňa nádstavbou pri LPG, aké inde moji klienti nenájdu.

Keď prídete do Oxyslovakia, navštívte aj mňa, teším sa na Vás!