Leo kompletné kyslíkové
okysličenie

60 60 min

Pulzné tlakové vstrekovanie kyslíka skoncentrovaného na 98%.

Špeciálne kozmetické prípravky od spoločnosti Nora Bode prenikajíú vysoko pulzným tlakom do hlbokých vrstiev pokožky a zabezpečujú tak vytváranie zásob účinných látok v hlbokých vrstvách pokožky. Pokožka sa napne a vyhladí, zmiernia sa poruchy pigmentácie a lieči sa aknózna pleť.

Pulzné nárazy kyslíka dodávajú vašej pokožke vitalitu a energiu a zdravý vzhľad.

leo komplet

Vynikajúce výsledky ošetrenia je možné očakávať hlavne

  • pri tvorbe vrások
  • poruchách pigmentácie
  • aknóznej pleti
90 90 min
Leo kompletné kyslíkové
okysličenie + dekolt

Systém OXY JET vám ponúka špičkové kyslíkové moduly pre dokonalé ošetrenie tváre a dekoltu.

oxy clear
OXY CLEAR
hlboký čistiaci kyslíkový peeling

na pleť je aplikovaný koncentrovaný kyslík, ktorý vitalizuje svojim dezinfekčným účinkom pôsobí proti podráždeniu a nečistotám. V kombinácii so špeciálnym oxy clear lotion čistí hlboké póry pleti

oxy diamond
OXY DIAMOND
kyslíkovo - diamantový peeling

diamantové peelingové hlavice s rôznou zrnitosťou odstraňujú zrohovatenú pokožku a stimulujú pleť, aktivuje sa bunkové delenie, takže pleť získa mladistvý vzhľad

oxy jet
OXY JET
pulzné tlakové vstrekovanie kyslíka

kozmetické prípravky prenikajú pomocou vysokého pulzného tlaku do hlbokých vrstiev kože a vytvárajú zásobu aktívnych látok, pleť vyzerá svieža a zdravá

oxy tone
OXY TONE
kyslíkový facelift

jedinečná polyrotačná, masážna hlavica stimuluje a napína svalstvo, intenzívne stimuluje spojivové tkanivo. Kontúry tváre sa viditeľne spevňujú. V kombinácii so špeciálnym sérom sa zmenšujú vačky pod očami. Koncentrovaný kyslík pleť zároveň osviežuje a vitalizuje.

oxy tone disk
OXY TONE DISK
kyslíková masáž tváre

špeciálna rotačná masážna hlavica intenzívne stimuluje podkožné tukové tkanivo a tým podporuje metabolizmus a odstraňovanie rozpustených lipidov napr. pri dvojitej brade. Špeciálne masážne sérum preniká do podkožia a stimuluje aktivitu tukových buniek.

oxy cryo
CRYO
chladivý kyslíkový lifting

aplikuje sa chladivý, mrazivo svieži koktejl chladu, kyslíka a aktívnych látok. Chladivý tlak spevňuje pleť, znižuje opuchy a zápaly a spolu s kyslíkom uvoľňuje póry, pleť má zdravú farbu a spevnené kontúry

oxy spray
OXY SPRAY
ošetrenie kyslíkovým sprejom

jemný kyslíkový vánok stimuluje vlastný imunitný systém pokožky, zmierňuje podráždenia po mikrodermálnom peelingu a urýchľuje hojenie rán, v kombinácii so špeciálnym prípravkom NORA BODE sa pleť intenzívne hydratuje, vyhladzuje a osviežuje.

Sprchové okysličenie

obrázok

Pri tejto wellness procedúre sa dostáva koncentrovaný kyslík spolu so špeciálnymi aktívnymi kozmetickými bio - látkami skutočne hlboko do vrstiev pleti pomocou tlakovej pištole Collani, ktorá pracuje s 95% ionizovaným kyslíkom pod tlakom 2 barov. Pištoľ obsahuje nádobku, ktorá sa napĺňa týmito kozmetickými prostriedkami, zmiešanými s vodou a nanáša sa vo forme jemnučkej hmly, vzniknutej spojením kyslíka a kozmetických ingrediencií, na pokožku tváre.
Je to nie len kozmetická procedúra, ale aj príjemný relax v približnej dĺžke 20 minút. Odličovanie očí nie je potrebné, tejto oblasti sa z pochopiteľných dôvodov vyššieho tlaku kyslíka vyhýbame.

Používame systém rakúskej firmy OXYDERMA, ktorej osviežujúce a revitalizačné procedúry okrem pocitu wellness a relax:

17
Aké druhy kozmetických prípravkov používame pri kozmetickej Oxygénoterapii?

Regeneračný – Obsahuje aj kamilkový extrakt, pôsobiaci protiinfekčne na povrch pokožky a podporuje hojivé procesy.

Bieliaci – Tento komplex obsahuje dve aktívne ingrediencie, ktoré obe pôsobia preventívne proti nadmernému tvoreniu pigmentových a stareckých škvŕn, ktorých výsledkom je ich vybielenie. Počas ošetrení pomocou týchto jemných prírodných prípravkov nie je pleť extrémne citlivá na slnko, ako je tomu u iných bieliacich prostriedkov.

Anti Acne – Koncentrovaná Aloe vera má regeneračné a zároveň hydratačné účinky na aknóznu pleť. Minimalizuje a reguluje tvorbu podložného tuku. Prírodný kamilkový extrakt má hojaci a protiinfekčný efekt. Prípravok sa pod tlakom kyslíka dostáva do hlbších vrstiev pokožky.

Couperose – Kuperóza – je ošetrenie pre pleť so začervenanými žilkami. Prírodná kombinácia extraktov z kráľovských orechov a hrozna a svetoznámého koncentrátu prípravku St.John´s wort sú dôvodom zlepšenia cirkuláciea tonusu pleti. Zároveň minimalizujú viditeľné červené žilky v oblasti tváre.

Anti Aging - Vysoko efektívna kombinácia ingrediencií preukázateľne zvyšuje jemnosť a hladkosť pleti, redukuje počet jemných vrások a pomáha zvyšovať hladinu hydratácie v pleti. Stišuje tiež prípadné pocity podráždenia v pokožke. Tu obsiahnutá, telu vlastná, substancia kyseliny hyalurónovej redukuje vrásky a drží dodávanú hydratáciu vnútri pokožky.

Kyselina hyalurónová – Táto kyselina, ktorá je telu vlastná a jej nedostatok sa okolo 30. roku veku začína prejavovať ako nedostatok hydratácie a následne povädnutosťou pokožky, matnosťou či vráskami. V spojení s 95 % kyslíkom je pleť rozžiarená, a celá tvár je – podľa slov klientov- vyleštená. Má zdravý vzhľad a Vy pociťujete opäť elastickosť, až gumovitosť pokožky.

Všetkých 6 aktívnych komplexov ingrediencií sú rastlinného pôvodu a neobsahujú chemické emulgátory, vône ani farbivá.

obrázok
Prečo Oxygénové kozmetické procedúry?

Kyslík je najdôležitejšou výživou pre reprodukciu buniek a podporuje všetky vitálne funkcie v našom tele. Počas procesu starnutia ( nad 30 rokov ) sa znižuje hladina kyslíka v pleti a stráca svoj mladistvý výzor a zdravé vypnutie. Dôvodom kyslíkového deficitu je taktiež nikotínn, alkohol, znečistenie životného prostredia, nedostatok pohybu. Vedci, plastickí lekári a dermatológovia súhlasia s faktom, že medzi dôvodmi starnutia pleti je nedostatočné zásobovanie pleťových buniek kyslíkom. Je dokázané, že aj produkcia kolagénu a elastínu závisí od obsahu kyslíka.

Permanentka
na 10 vstupov
153
Späť na hlavnú stránku